ewakuator dymów zabiegowych 2
Ewakuator dymów zabiegowych
24 marca 2020
wyposażenie kliniki medycyny estetycznej 2

BIOXEL CO2 - jakość w doskonałej cenie

Laser ablacyjny CO2 - BIOXEL , to zaawansowane narzędzie pracy wykorzystywane w medycynie estetycznej, chirurgii, ginekologii estetycznej, laryngologii oraz stomatologii.

BIOXEL wyposażony jest w nowoczesny i szybki skaner frakcjonujący do ablacyjnych zabiegów odmładzania i poprawy jakości skóry.

Zabiegi estetyczne odmładzające skórę polegają na wykonywaniu kontrolowanych mikrouszkodzeń w skórze właściwej, wywołujących proces intensywnej odbudowy. Światło lasera frakcyjnego wnika w głąb skóry, powodując błyskawiczne odparowanie wody w tkance (ablacja). Przegrzanie, spowodowane odparowaniem wody, uszkadza komórki, również te kolagenowe, automatycznie uruchamiając intensywne procesy naprawcze. Etap ten rozpoczyna budowę nowego kolagenu, dzięki któremu skóra staje się jędrniejsza, lepiej napięta, bardziej elastyczna, zagęszczona i odświeżona.

Wysoka moc szczytowa lasera BIOXEL pozwala na wykonywanie precyzyjnych zabiegów chirurgicznych.

BIOXEL wyposażony jest standardowo w dwie głowice do zabiegów dermatochirurgii, laryngologii, ginekologii oraz stomatologii. Przystosowany jest do współpracy z mikromanipulatorem, kolposkopem oraz mikroskopem.

Zalety lasera CO2 BIOXEL:

 • wysoka moc szczytowa trybu UltraPulse na poziomie 315 W pozwala na wykonywanie precyzyjnych zabiegów chirurgicznych
 • zastosowana w laserze szklana rura generuje moc 40 W zapewniając szerokie spektrum działania
 • nowoczesny i szybki skaner frakcjonujący do ablacyjnych zabiegów odmładzania i poprawy jakości skóry
 • 45 predefiniowanych programów zabiegowych
 • w zestawie 2 głowice zabiegowe chirurgiczne, głowica frakcjonująca ze skanerem, możliwość rozbudowy o głowice ginekologiczne
 • bezpieczeństwo podczas pracy: certyfikat medyczny CE 0476
 • menu w języku polskim
 • wysoka skuteczność terapeutyczna
 • najlepsza relacja cena/jakość
LASER BIOXEL DO ZASTOSOWAŃ W GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ (OPCJONALNIE)

Bioxel jest wyposażony w dwie głowice endowaginalne.

Głowica 360" - zapewniająca pokrycie obszaru w pełnym zakresie bez konieczności jej obracania wewnątrz pochwy. Uzyskujemy w ten sposób równomierne rozłożenie dawki promieniowania na całej powierzchni skracając jednocześnie czas zabiegu. Wykorzystywana jest podczas zabiegów rewitalizacji narządów płciowych.

Głowica 90” odbijająca promieniowanie pod kątem 90". Pozwala na skierowanie energii lasera podcewkowo. Używana jest w zabiegach leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu.

Głowice przemieszczają się wewnątrz dopasowanego wziernika, który zapewnia utrzymanie tkanki w odpowiedniej odległości lub mogą być wprowadzone do pierścienia umieszczanego u ujścia pochwy.

  Nasza strona internetowa kierowana jest wyłącznie dla użytkowników, którzy posiadają formalne wykształcenie z zakresu ochrony zdrowia, medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą BT MED w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej.

  Przechodząc dalej, Oświadczasz, że: