LIPOSAVER – nowa generacja liposukcji ultradźwiękowej
15 września 2021
argoplasma 02
Argo Plasma – przełom w chirurgii plastycznej
13 września 2020
Kopia-Kopia-Kopia-Kopia-Kopia-Kopia-Projekt-bez-nazwy-4 (1)

OMNIA HMS - wielofunkcyjna platforma RF 6w1

OMNIA HMS uznawana jest wyjątkową medyczna platforma, która łączy w sobie 6 technologii zabiegowych. W swoim działaniu wykorzystuje radiofrekwencję (RF) o regulowanej częstotliwości. Wszechstronność oraz wielozadaniowość sprawia, że OMNIA jest idealnym rozwiązaniem dla specjalistów wielu dziedzin:

 • medycyny estetycznej
 • chirurgii plastycznej
 • dermatologii
 • kosmetologii
 • ortopedii
 • rehabilitacji

OMNIA HMS posiada modułową budowę, dzięki czemu każdy użytkownik może w dowolnym momencie rozbudowywać swoje urządzenie o kolejne funkcje. Zabiegi, które można wykonywać tą technologią dzielimy na nieinwazyjne oraz mikroinwazyjne. Nad bezpieczeństwem pracy czuwa specjalnie opracowany modulator RF, który zapewnia stabilność oraz powtarzalność ustawionych parametrów. Praca tą medyczną platformą jest nieskomplikowana, a jednocześnie sprawia wiele przyjemności z uzyskanych efektów.

Wysoce zaawansowana technologia OMNIA powstaje w 100% we Włoszech. Dzięki spełnieniu rygorystycznych wymogów, urządzenie otrzymało certyfikat jakości wyrobów medycznych oraz medyczne CE.

ZAAWANSOWANA WIELOFUNKCYJNA PLATFORMA MEDYCZNA:

ENDOSKIN LIFT - redukcja tkanki tłuszczowej + lifting skóry

Kontrolowana termicznie technologia indukcji endodermalnej INTRALIPOTHERMIA® i MESOTHERMIA® Endodermalna terapia ENDOSKIN LIFT wykorzystywana jest do redukcji tkanki tłuszczowej z jednoczesnym liftingiem skóry. Dzięki kaniulom na twarz i ciało o różnej długości, umożliwia dostarczanie energii bezpośrednio do wnętrza tkanki, w sposób precyzyjny i ustabilizowany. Dodatkowo lekarz w czasie pracy kaniulą endodermalną wykorzystuje kamerę termowizyjna do kontroli warunków termicznych skóry. Krótkie impulsy w połączeniu z ergonomicznym kształtem kaniul sprawiają, że zabiegi ENDOSKIN LIFT wykonuje się bardzo sprawnie i komfortowo. Szeroka gama kaniul umożliwia ukierunkowane zabiegi na różne obszary ciała: powieki, twarz, brzuch, ramiona itp. Z taką samą precyzją, bezpieczeństwem i skutecznością. Opadający owal twarzy, luźna skóra na dolnej powiece czy niechciana tkanka tłuszczowa na podbródku mogą już nie stanowić problemu

MULTIPOWER FRAX - nieinwazyjna radiofrekwencja „mikroigłowa"

Frakcyjna rękojeść mikroigłowa z wielorazową głowicą oraz specjalną konstrukcją wykorzystującą amortyzowany system igieł z kontrolowanym naciskiem - klucz do efektywności i komfortu. Nieinwazyjne igły w kształcie „korony” eliminują uczucia bólu. Zabiegi przy użyciu głowicy MULTIPOWER FRAX mogą być wykonywane przez cały rok ponieważ nie przerywają ciągłości naskórka. Pacjentka w krótkim czasie po zabiegu może zastosować makijaż. Technologia idealna do poprawy jakości skóry na twarzy i ciele, redukcji zmarszczek i blizn potrądzikowych. Sprawdzi się świetnie na skórze z rozstępami oraz wymagającej ujędrnienia. Dzięki działaniu technologii Multipower Frax w sposób nieinwazyjny pobudzamy kolagen do przebudowy, uzyskując realne odmłodzenie i remodelowanie skóry.

PLASMA SKIN MILIMETRIX - zaawansowana technologia plazmowy medycznej

Nowoczesna plazma „Millimetrix” umożliwia pracę w trybie ciągłym, frakcyjnym i superfrakcyjnym. Powstały w ten sposób strumień plazmy jest bardziej precyzyjny i kontrolowany w porównaniu do innych dostępnych na rynku urządzeń. Innowacyjne końcówki zabiegowe o niespotykanych wcześniej kształtach sprawiają, że PLASMA SKIN MILIMETRIX może być wykorzystana w szerszym zakresie.

IZOFOREZA - mezoterapia bezigłowa

Nowoczesna głowica kulowa umożliwia przezskórną, precyzyjną aplikację preparatów ze stopniową koncentracją i regulowanym dawkowaniem. Zabiegi z użyciem IZOFOREZY powodują zwiększenie przepuszczalności naskórka i skóry właściwej dla preparatów nawet o dużej masie cząsteczkowej bez użycia igieł. Ergonomiczna i wygodna w użyciu głowica z łatwością przesuwa się po skórze i błonie śluzowej.

GŁOWICE RF - radiofrekwencja w szerszym wydaniu

Mono i bipolarne rękojeści RF do twarzy i ciała w trybie pojemnościowym (CAP) i rezystywnym (RES). Stosowana w medycynie estetycznej i kosmetologii do bezinwazyjnego ujędrniania skóry i wygładzania zmarszczek. W rehabilitacji i medycynie sportowej wykorzystywane w terapii leczenia bólu, stanów zapalnych oraz zmian przeciążeniowych i zwyrodnieniowych. Odporne na uszkodzenia powłoki elektrod wykonane ze stali nierdzewnej, gwarantują długie i skuteczne użytkowanie.

RFC BIPOLAR SWITCH - estetyka + fizjoterapia

Monopolarna oraz bipolarna rękojeść do twarzy i ciała o regulowanej częstotliwości 500KHz 1MHz wraz z funkcją skurczu mięśni. Terapia MC (muscle contraction) doskonale sprawdza się w głębokim liftingu twarzy poprzez wzmocnienie jej mięśni. Przeciwdziałanie starzeniu się tkanek oraz grawitacji powoduje, że twarz poddana nawet częstemu działaniu botoksu nie utraci całkowicie masy mięśniowej. Zastosowanie tej funkcji na ciele powoduje wzrost siły oraz masy mięśniowej. W medycynie estetycznej oraz kosmetologii idealnie sprawdzi się w kierunku modelownia sylwetki, natomiast w rehabilitacji w przywracaniu masy i siły mięśni po urazach i zabiegach operacyjnych. Dzięki zabiegom z użyciem RFC BIPOLAR SWITCH uzyskujemy natlenienie tkanek, głębokie unaczynienie, a także biostymulację włókien kolagenowych.

Zdjęcia „przed” i „po” zabiegu wizualizują efekt osiągnięty w konkretnej sytuacji terapeutycznej, u konkretnego pacjenta. Nie należy traktować ich jak wzoru ani odnosić do wyglądu i efektów możliwych do osiągnięcia u innych osób.

OMNIA HMS - wielofunkcyjna platforma medyczna RF

WYJĄTKOWE POŁĄCZENIE MEDYCZNYCH TECHNOLOGII W JEDNYM URZĄDZENIU:

WYJĄTKOWE POŁĄCZENIE MEDYCZNYCH TECHNOLOGII W JEDNYM URZĄDZENIU:

 • Gotowe protokoły zabiegowe.
 • Bezpieczne procedury wykonywane na całym świecie.
 • Brak krwawienia.
 • Natychmiastowe, widoczne rezultaty.
 • Lekki, łatwy w transporcie i prosty w użyciu.
 • Duży, dotykowy i kolorowy ekran
.
 • Menu w języku polskim
.
 • Medyczny certyfikat CE
.

  Nasza strona internetowa kierowana jest wyłącznie dla użytkowników, którzy posiadają formalne wykształcenie z zakresu ochrony zdrowia, medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych ofertą BT MED w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej.

  Przechodząc dalej, Oświadczasz, że: