HYDRA TOUCH 2 - oczyszczanie wodorowe - BT MED - Dystrybutor urządzeń do medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii
BIOXEL – laser CO2
6 marca 2020
Ewakuator dymów zabiegowych
24 marca 2020

HYDRA TOUCH H2 - oczyszczanie wodorowe - Najdroższe, Najlepsze, Najskuteczniejsze

System Hydra Touch H2 wykorzystuje wodę wodorową o najwyższym osiągalnym stężeniu, w celu wychwycenia wolnych rodników, tym samym przyczyniając się do znacznego spowolnienia procesów starzenia skóry.

Jest to technologia umożliwiająca usunięcie nie tylko nadmiaru sebum oraz martwych komórek naskórka, ale również reaktywnych form tlenu odpowiedzialnych za procesy starzenia.

Wysokiej jakości japoński generator wodorowy produkuje aż 1500 ppb jednostek atomu wodoru – ilość nieosiągalną przez jakiekolwiek urządzenie.

Połączenie pracy czterema wyjątkowymi głowicami oraz substancjami o najbogatszym składzie, wśród urządzeń obecnych na rynku, pozwala zarówno perfekcyjnie przygotować skórę do bardziej zaawansowanych zabiegów, jak i stwarza możliwość niezależnych protokołów zabiegowych.

Etapy zabiegu


Moduł H2 Premium

Woda nasycona wodorem w standardzie do użytku leczniczego

System peelingu wodorowego wykorzystuje promieniową końcówkę zapewniającą przenikanie wody wodorowej bezpośrednio do skóry, eliminując wolne rodniki. Działanie antyoksydacyjne 176 razy silniejsze od zastosowania witaminy C!

Dzięki przenikaniu wodoru H+, uzyskujemy dodatkowo działanie nawilżające, przeciwzapalne i antyapoptyczne.


Hydra Touch H2

Podciśnieniowa eksfoliacja - hipoalergiczny peeling

Proces odsysania produktów przemiany materii zapewnia eliminację zanieczyszczeń z porów bez drapania i podrażniania. Substancja peelingująca wydobywa się ze środka końcówki zabiegowej i ulega silnej rotacji promieniowej na jej końcu, Innowacyjna budowa końcówki potęguje skuteczność peelingu i chroni skórę przed rozciąganiem podczas pracy vacuum!

Uzyskujemy oczyszczenie i złuszczenie naskórka, a także redukcję zmian atopowych i zapalnych


Podwójny lifting

Elektrostymulacja

Podczas tego etapu dochodzi do stymulacji mięśni oraz receptorów dotykowych. Efektem jest poprawa elastyczności skóry, lifting, rozluźnienie mięśni i poprawa krążenia. Dodatkowo uzyskujemy, działanie odprężające, kojące i regenerujące.


Elektroporacja wielobiegunowa

Głębokie nawilżenie

Ostatni etap polega na aplikacji substancji bezpośrednio do wnętrza komórki, dzięki tworzeniu czasowych kanałów w błonach komórkowych. Bezpośrednie wnikanie wielu rodzajów substancji odbywa się bez zmiany i uszkodzenia biologicznej struktury i funkcji komórek.

W sposób bezinwazyjny i bezbolesny uzyskujemy transport aktywnych składników, uzyskując głębokie nawilżenie i odżywienie skóry.

Substancje aktywne

S1 - Kwas alfa-hydroksylowy AHA

Substancja dedykowana do peelingu i rozjaśnienia skóry bez podrażnień. Usuwa zrogowaciały naskórek oraz zbędne produkty przemiany materii ze skóry.

S2 - Kwas beta-hydroksylowy BHA

Substancja przeznaczona do głębszego oczyszczania skóry, minimalizacja ilości zaskórników zamkniętych i otwartych oraz redukcji stanów zapalnych. Skoncentrowane działanie przeciw nadmiarowi w strefie T.

S3 - Substancja nawadniająca składniki nawilżające

Substancja służąca do szybkiego ukojenia skóry wrażliwej po peelingu, zapewniający nawodnienie, natychmiastowe ukojenie, wzbogacenie w antyoksydanty i nawilżenie skóry.

S4 - Cellmula - 46 aktywnych składników!

Silna rewitalizacja, regeneracja oraz nawilżenie skóry. Działanie przeciwzmarszczkowe oraz stymulujące skórę. Wzmocnienie elastyczności i przywrócenie równowagi skórze.

Wskazania

  • przeciwdziałanie starzeniu skóry (neutralizacja wolnych rodników, ujędrnienie i odmłodzenie skóry)
  • problemy skórne (tj. trądzik, zaskórniki, zwiększona produkcja sebum, cera naczynkowa)
  • dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry
  • kompleksowa regeneracja skóry

Specyfikacja techniczna

Typ Vacuum / H2 / elektroporacja / średnia częstotliwość 1kHz
Moc wejściowa AC 100-220V / 220-240V, 50/60Hz
Waga (kg) 17 kg
Wymiary (szer x głęb x wys) w mm 430x380x380

Głównym efektem zabiegu jest idealnie oczyszczona, gładka, odświeżona i nawilżona skóra. Jej napięcie ulega zdecydowanej poprawie. Uaktywniają się procesy regeneracyjne. Efekty są widoczne od razu po zabiegu.